top of page

Ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Prowadzisz swój własny biznes? Myślisz strategicznie o swojej przyszłości? Poświęciłeś mnóstwo czasu na wybudowanie swojego biznesu? Zależy Ci na przyszłości i bezpieczeństwie Twojej firmy?

Zapoznaj się z pakietem ochronnym dla swojej działalności przed możliwymi zagrożeniami, które mogę zaszkodzić Twoim planom i spowolnić rozwój firmy.

 

Z nami możesz kompleksowo zadbać o przyszłość i bezpieczeństwo swojego biznesu.

 

Z naszą pomocą zaprojektujesz swój własny pakiet ubezpieczeniowy dla swojej firmy. Masz możliwość z już teraz ubezpieczyć zarówno majątek firmy, jak i odpowiedzialność cywilną. Podejmując z nami współpracę możesz skorzystać systemu atrakcyjnych zniżek.

Pomożemy Ci uzyskać wszechstronną ochronę przed różnego rodzajami ryzyk, takimi jak :

pożar, zalania, gradobicie, kradzież z włamaniem, rabunek,wandalizm,wszelkimi szkodami w sprzęcie elektronicznym (np. w wyniku wadliwej obsługi), stłuczenie lub pęknięcie przedmiotów szklanych.

Jeśli nie jesteś wstanie określić konkretnego zakresu jakim chciałbyś, by została objęta Twoja firma  oraz od czego masz chronić swoje mienie, przygotujemy dla Ciebie opcję ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk. Ochron objęte zostaną wszelkie szkody i straty materialne dotyczące utraty, uszkodzenia lub zniszczenia mienia na skutek zaistnienia nagłego, przypadkowego i nieprzewidzianego zdarzenia, z zastrzeżeniem wyłączeń zawartych w ogólnych warunkach bądź polisie.

 

bottom of page